education

ברוכים הבאים לקהילת יחד עומרים

 כללי:

  • בערבי שבתות תפילת מנחה וקבלת שבת - 15 דקות לאחר זמן כניסת שבת
  • בשבת בבוקר התפילות בשעה 8:45

 

חברי ועד המניין:

  • קרן דינר – 054-2113226
  • מיכל ווקסטוק – 054-3000807
  • יאירה פרנקל – 050-6225162
  • זאב ברנד – 054-6927705
  • אסף ליבראטי – 050-6278448
  • אמיר שראל – 050-3535523
  • רמי תמם – 050-4003544

 

תכנון שנתי:

חג/שבת תאריך עברי תאריך לועזי מה קורה דבר תורה שיעור לאחר התפילה
א' ראש השנה א תשרי 10.9.18      
ב' ראש השנה ב תשרי 11.9.18      
וילך ו תשרי 15.9.18 שבת שובה אליאב בן-ימין  
יום הכיפורים י תשרי 19.9.18   מנשה צורף  
האזינו יג תשרי 22.9.18   רמי תמם  
א' סוכות טו תשרי 24.9.18   אהרון שביב  
שבת חול המועד סוכות כ תשרי 29.9.18   גלעד סילברמן  
שמחת תורה כב תשרי 1.10.18      
בראשית כז תשרי 6.10.18 בר מצוה - צנציפר הלפמן    
נח ד חשון 13.10.18   ניחם רוס דקלה בומש
לך לך יא חשון 20.10.18 בר מצוה - תומר נתן ויאיר בן אדיבה    
וירא יח חשון 27.10.18 קידוש כלות וחתנים גלעד סילברמן  
חיי שרה כה חשון 3.11.18   אריק ווקסטוק אראל סג״ל
תּוֹלְדֹת ב כסליו 10.11.18 בת מצוה - עדן זקון עדן זקון  
וַיֵּצֵא ט כסליו 17.11.18 שבת קהילה בכרי דשא בנג'י ברמן  
וַיִּשְׁלַח טז כסליו 24.11.18   מאוריציו דיוורולי  
וַיֵּשֶׁב כג כסליו 1.12.18   טובי גרין יוני בן יהודה
חנוכה כה כסליו 2.12.18 נר ראשון    
מקץ ל כסליו 8.12.18   יעל גרוסמן מזא"ה רמי תמם
ויגש ז טבת 15.12.18 בר מצוה - עילי סמסון אוריאל סמסון קידוש - סמסון
ויחי יד טבת 22.12.18   אליאב בן-ימין  
שמות כא טבת 29.12.18 שבת אירוח חיילי נתיב - קידוש קהילה מאוריציו דיוורולי  
וארא כח טבת 5.1.19   אירית סמסון  
בא ו שבט 12.1.19   אפרת בן-ימין יהודה מאיר/יוכי גלבוע
בשלח יג שבט 19.1.19 בת מצוה - שי רובין    
יתרו כ שבט 26.1.19 בת מצוה - תהל כהן פרץ    
משפטים כז שבט 2.2.19   קלינט רובין אבי שלו
תרומה ד אדר א 9.2.19   ויויאן לייסורק ניחם רוס
תצוה יא אדר א 16.2.19   בנג'י ברמן מנשה צורף
כי תשא יח אדר א 23.2.19   דניאל גלבוע נתנאל מזא"ה
ויקהל - שקלים כה אדר א 2.3.19   אפרת פינק גלעד סילברמן
פקודי ב אדר ב 9.3.19   אלישבע מכליס רמי תמם
ויקרא - זכור ט אדר ב 16.3.19 קידוש קהילה אבי שלו  
פורים יד אדר ב 21.3.19      
צו טז אדר ב 23.3.19   צביקה תמרי בני קצבורג
שמיני - פרה כג אדר ב 30.3.19 בת מצוה - לילי מרקס    
תזריע - החודש א ניסן 6.4.19 ראש חודש אסף ליבראטי יוכי גלבוע
מצורע - שבת הגדול ח ניסן 13.4.19 שבת הגדול אלעד פרסקי  
פסח טז ניסן 20.4.19 שבת+פסח    
שביעי של פסח כא ניסן 26.4.19   עדנה ליבראטי  
אחרי מות כב ניסן 27.4.19   עמית בר מאוריציו דיוורולי
קדושים כט ניסן 4.5.19   לימור רובין אהרון שביב
יום הזיכרון (מוקדם) ג אייר 8.5.19      
יום העצמאות (מוקדם) ד אייר 9.5.19      
אמור ו אייר 11.5.19 בת מצוה - נעה ברמן בנג'י ברמן  
בהר יג אייר 18.5.19   מנשה צורף לימור רובין
בחוקותי כ אייר 25.5.19 בת מצוה - מוריה גילמן מוריה גילמן  
במדבר כז אייר 1.6.19   נבו סילברמן טובי גרין
נשא ה סיון 8.6.19 בר מצוה - גילעד עטר יוני בן יהודה  
שבועות ו סיון 9.6.19 תיקון ליל שבועות    
בהעלותך יב סיון 15.6.19 בת מצוה - מעין דינר    
שלח יט סיון 22.6.19   יוכי גלבוע קלינט רובין
קרח כו סיון 29.6.19 בר מצוה - אופיר יעקובוביץ'    
חקת ג תמוז 6.7.19   מאיר ארנפלד אבי שלו
בלק י תמוז 13.7.19   בני קצבורג אראל סג"ל
פנחס יז תמוז 20.7.19 בר מצוה - עידן גורליק טובי גרין דקלה בומש
מטות כד תמוז 27.7.19   ג'וש שרודר גידי סילברמן
מסעי ב אב 3.8.19 בר מצוה - זיו תמרי זיו תמרי  
דברים - חזון ט אב 10.8.19   נתנאל מזא"ה מנשה צורף
ואתחנן - נחמו טז אב 17.8.19   איתן הראל יונה פרנסקי
עקב כג אב 24.8.19      
ראה ל אב 31.8.19 טקס עולים לכיתה א/ז + ראש חודש אהרון שביב  
שופטים ז אלול 7.9.19   אירית סמסון ניחם רוס
כי תצא יד אלול 14.9.19 בר מצוה - יונתן גרוס    
כי תבוא כא אלול 21.9.19   דני קינגסלי  
ניצבים כח אלול 28.9.19   זאב שטיינברגר אליאב בן-ימין