תהליך אסטרטגי קהילת יחד 2025


אחרי חודשים רבים של עבודה מאומצת, ולמרות קורונה וסגרים בדרך, הגענו לשלב המסכם בתהליך האסטרטגי של הקהילה - יחד 2025 ✨🌟


אנחנו נכנסים עכשיו לתהליך מעמיק של עבודה בהנהלה על מסקנות הצוותים המדהימים שעבדו על כל אחת ואחת מהסוגיות האסטרטגיות לפני ותוך כדי המגיפה, ללא לאות ובמסירות רבה. אז קודם כל, זו הזדמנות לומר תודה ענקית לכל המתנדבים מהקהילה שלקחו חלק ולראשי הצוותים מההנהלה - כנרת הלוי, איילה דקל בשיתוף רמי לוי וג'רמי היימן. ותודה גם ליו"ר ההנהלה והמנכ"ל שמובילים לצידי את התהליך בעשייה אדירה, עידן חמי ואלי עציץ.
וכהמשך טבעי, פתחנו בנושא הראשון של ** חיזוק השייכות, הקהילתיות והמעורבות בקהילה צומחת **


דיברנו על הקהילה המצוינת שכבר עכשיו יש לנו, על כל הדברים שקרו ויצאו לפועל תוך כדי התהליך בלי שחיכינו לסיומו, על התובנות החשובות מכל אחד ואחת מחברי הקהילה שהשתתפו בערבי השיח והמפגשים מתחילת הדרך, על הקורונה וההשלכות שלה ועוד ועוד.
המילים של אלי עציץ בסיום הערב עדיין מהדהדות  "הקהילה הזו קמה מתוך הבנה שאנחנו לא יכולים להשאיר את הילדים במפגש הזה בין העולמות לבד. הבחירה בחיים יחד - דתיים, מסורתיים וחילונים וכל מה שביניהם - מחייבת את ההורים והצוות החינוכי לעטוף את הילדים. הם לא יכולים לשאת לבד את החזון לחברה של אחדות וערבות הדדית. התחלנו את הדרך בהקמת הקהילה מהילדים וחשוב שנזכור שהקהילה הזו היא עבורם."


אז מבטיחים שנמשיך ונשתף ובינתיים, קצת תמונות וממה שהיה בחודשים האחרונים ו... תודה על הזכות להיות חלק מהקהילה הזו ועל השליחות והאחריות שהפקדתם בידינו.


שלכם, צוות הנהלת יחד 
תהליך אסטרטגי
*הפוסט מתוך קבוצת "יחד בקהילה" פורסם ע"י כוכב אלקיים שמובילה את התהליך האסטרטגי