קבוצת ''מעורבים ביחד'' - בה חברים בני-זוג דתי.ה וחילוני.ת (''דתילוני'') מזמינה אתכם למפגש שיתקיים ביום שלישי י''ב כסלו 16.11 בערב, בהנחייתו המקצועית של עמי ברעם.
המפגש ישלב עבודה סדנאית לעיבוד של תכני המפגש החשוב שיעסוק הפעם בנושא: ''תקשורת בין בני זוג''

ארגון "התקשרות זוגית" (ע.ר) מציע סדרת מפגשים של זוגות נשואים טריים או נשואים עם ילדים, שביניהם מכנה משותף – אחד מבני הזוג חזר בתשובה או בשאלה והשני לא. את הסדנאות לזוגות הללו מנחים עמי ואביטל, ורב שהקיא הן בהלכה והן באתגרים העומדים בפני שלום בית מורכב שכזה.

לפרטים נוספים ולהרשמה: יגאל - מנהל קשרי קהילה 054-6187117


אתם יותר ממוזמנים לקרוא את הפוסט המרגש הבא - שנכתב על-ידי בוגרת תיכון ''יחד'':
''כן, זה סרט בשיער שלי. לא- לא חזרתי בתשובה.
אני מרגישה צורך להסביר, אני שמה אותו מבחירה שלמה ומוחלטת. כי אני אוהבת את איך שהוא נראה עליי, כי אני אוהבת להסתובב ושאנשים יידעו- אני אישה נשואה. לא ממקום דתי בהכרח, אלא ממקום יהודי, מסורתי ואופנתי, מהמקום האישי שלי.

לפרוטוקול- אני יודעת שהוא לא תורם לצניעות, זו ממש לא המטרה.

הקושי שלי, הוא המחשבות שעוברות לאנשים בראש…לצערי, המורכבות שלי היא לא מול עצמי, היא מול החברה. אולי חושבים שזו צביעות, שאני משחקת משחק… אבל להפך, זה לא ממקום מזויף, זה מהמקום הכי אמיתי שיש ועם אינסוף מחשבה. אני ממש מנסה לא לתת לכל הקולות האלו לערער אותי. אני שלמה עם ההחלטה שלי. ותכלס- היא לא החלטה של חיים ומוות ולא כל כך משפיעה על אחרים. אז מה הלחץ?

לפעמים אני אקום בבוקר וארצה לשים סרט בשיער, כי ארגיש שזה יפה וכי הסמליות שלו, היא העיקר בעיניי. לפעמים אקום וארצה לאסוף את השיער או ללכת בלי כלום בכלל, כי באותו יום לא מסתדר לי, והטבעת על האצבע מספיקה. ואולי יהיו ימים בהם אסתובב עם מכנס קצר וגופיה, אבל יש מצב שאז אוותר על הסרט...
ומי יודע? אולי עוד כמה חודשים, או שנים בכלל אחליט שאני כבר לא מתחברת ואפסיק לחלוטין.

וזה מותר. זה מותר כי ככה חונכתי. גדלתי בבית ספר, בקהילה, שמקבלת את הכל מהכל. דתיים, חילוניים וכל מה שבאמצע. אני באמצע! ואני רוצה לצעוק את זה!

אני אלבש מכנסיים, אני אשים סרט בשיער, אני לא אשמור נגיעה, אני כן אשמור כשרות, אני אדליק נרות ואעשה קידוש אבל אם בשבת ארצה לנסוע כדי לראות משפחה- אני אעשה את זה. וזה בסדר!!

אמנם אני כמעט בת 25, נשואה (עדיין לא מעכלת), וסטודנטית שנה ב׳ באוניברסיטה, אבל אני עדיין, ותמיד אהיה, במסע שלי לחיפוש העצמי. לחיפוש האמצע הזה שאני כל כך אוהבת. וגם כשאמצא ואדע מה המקום שלי ומהן הבחירות שלי, אני אמשיך לחפש ואמשיך לשאול שאלות. כי ככה חינכו אותי מגיל אפס.

אני בחרתי להתחתן עם חובש כיפה, שומר שבת, ואני בוחרת שיחד נמצא את האמצע שלנו. בלי חוקים, בלי הגדרות ואם אנשים רוצים להרים גבה- באהבה ענקית. אשמח לשבת איתכם לקפה ולדבר יחד על כל מה שאתם חושבים ומי יודע, אולי תצליחו לשנות את דעתי ❤️''

את הדברים כתבה והעלתה שירי פורטמן - בוגרת ''יחד'', שהתחתנה לא מזמן עם בוגר ''יחד'' - איתמר עזרא.
22311