קהילה יקרה! ריכזנו עבורכם את רשימת הועדות ותפקדים בקהילה: ועדת יחד ביחד, ועדת לתת ביחד, ועדת תרומת מזון חודשית, ועדת צדקה, ועדת מצבים מיוחדים, ועדת ספר לשבת, ועדת משפחה אבלה, ועדת תרבות, ועדת משפחות.
אם אתם מחפשים הזדמנות להתנדב ולתרום למען הקהילה פנימה, וגם לאחרים מחוץ לקהילה, עם הרבה אהבה ואכפתיות ומתוך רצון להגביר את הערבות ההדדית — אתם מוזמנים להצטרף!


ועדת יחד ביחד

יושבת ראש הועדה: מריאן אהרון  
אנשים למען אנשים במעגל החיים - הוועדה מלווה יחידים ומשפחות ברגעים של שמחה ובתקופות של משבר ומחברת בין אלה שרוצים לתת עם אלה שמוכנים לקבל.
אם אתם מחפשים הזדמנות להתנדב ולתרום למען הקהילה פנימה, וגם לאחרים מחוץ לקהילה, עם הרבה אהבה ואכפתיות ומתוך רצון להגביר את הערבות ההדדית — אתם מוזמנים להצטרף!
צוותים בוועדה:
לידות
הוועדה מברכת, מציעה סיוע במילוי צרכים זמניים כמו ארוחות והסעות, ושולחת שי ליולדת ולמשפחה.
טופז אבידר קסטון: 054-4504894
הפוך קטן - יחד בחופשת לידה
בוקר של כיף לאימהות ותינוקות בחופשת לידה. המפגש כולל היכרות, פעילות חווייתית וכיבוד מפנק. ההפעלה מתבצעת על ידי חברי קהילה.
טופז אבידר קסטון: 054-4504894

לתת ביחד
פרויקט 'לתת ביחד' מספק חבילות מזון למשפחות שידן אינן משגת. בסמוך לחגים, אוספים ילדי הגנים ובתי הספר מצרכים יבשים וועדת 'יחד ביחד' אורזת אותן ומעבירה למשפחות נזקקות. דרושים מתנדבים לסיוע בהעברת חבילות למשפחות מחוץ למודיעין.
תהילה כהן אליאס* 050-4047598

תרומת מזון חודשית
הוועדה תומכת כיום ב-6 משפחות. המצרכים נתרמים, נאספים, נארזים ונשלחים על ידי משפחות בקהילה. אנו מעוניינים לסייע למשפחות נוספות ולצורך כך דרושים מתנדבים המעוניינים לתרום מוצרים קבועים בעלות של בין 50 ש"ח ל-100 ש"ח בחודש, ומתנדבים לאריזת המוצרים ושליחתם למשפחות במודיעין.
אלון חבשוש 052-6621730

צדקה
מדי יום שישי אוספים צדקה סמלית בגנים ובבתי הספר. הכספים נאספים לאחר מפגש הבוקר על ידי תלמידי כיתות ה' ועל ידי נציגים מתנדבים מכיתות שונות בתיכון. הכסף מחולק על ידי הוועדה, תוך שיתוף פעולה עם לשכת הרווחה בעיר, לקשישים הזקוקים לסיוע כספי לרכישת תרופות ומזון.
שירה פסנטין 054-7464654 יסמין זולטי 050-7240381

מצבים מיוחדים
הוועדה מלווה משפחות במשברים זמניים או מתמשכים כמו מחלה, משבר משפחתי, אירועים טראומטיים. הוועדה מסייעת במילוי צרכים זמניים הנובעים מהמצב כמו ארוחות והסעות. הסיוע דיסקרטי ומותאם לצרכיה של המשפחה. לרשות הוועדה עומדת קרן סיוע למענק חד-פעמי למשפחות במשבר.
מריאן אהרון 054-4593470, שמרית שולב 054-7692263

ספר לשבת
השאלת ספרי קריאה איכותיים, בעברית ובאנגלית, תמורת תרומה של 5 ש"ח לעמותת 'מנדלת הלב' התומכת בחולי סרטן ובבני משפחתם. הספרייה נמצאת בקומה השנייה של בית הספר היסודי. מוזמנים לתרום ספרים שכבר קראתם ויעשו לאחרים את השבת.
אלה לוי 052-2214709

משפחה אבלה
הוועדה מפיצה את פרטי המשפחה על מנת שחברים יוכלו לבוא לנחם ולסייע, ומסייעת במילוי צרכים זמניים הנובעים מהמצב, כמו ארוחות והסעות. בנוסף, הוועדה שולחת 'חבילת ניחומים' סמלית למשפחה האבלה.
אביטל אילת 054-4661301


ועדת תרבות
יושבת ראש הועדה: ליטל קינן 
יש לכם רעיונות לאירועים קהילתיים?
רוצים להיות מעורבים בחידושים? רוצים להשפיע על התכנים?
הקהילה קוראת לכם להיות פעילים ומשפיעים.
הצטרפו לוועדת תרבות!
הוועדה מתכנסת מספר פעמים בשנה לחשיבה, תכנון והפקת אירועי הקהילה שמסביב למעגל השנה.
העבודה נעשית בחלוקה (שלכם) לצוותי עבודה בהם נקבעים כיצד ייראו האירועים הגדולים של השנה: סדר ט"ו בשבט, מסיבת חנוכה, אירועי פורים, ערבי לימוד, טקס יום הזיכרון, חמשוש ועוד ועוד... מסיעור המוחות מתגבשת הקהילה שלנו.
כל אחד נותן לפי יכולתו וכישוריו. אנו זקוקים לאנשי תוכן ולביצועיסטים, לסיוע חד פעמי או לפעילות קבועה בוועדה. אז בואו לעשות תרבות ביחד!
לפרטים נוספים: ליטל קינן 054-6400515 lital.kenan@gmail.com

 ועדת משפחות
יושבת ראש הועדה: נעה שהם 
הוועדה עוסקת בחיבור בין משפחות ותיקות בקהילה למשפחות חדשות, על מנת להדק את ההיכרות האישית וההיכרות עם קהילת יחד, ליצירת תחושת שייכות וגיבוש הקהילה.
✿ קבלת פנים וליווי המשפחות החדשות
✿ שבתות קהילה
✿ ערב משפחות חדשות בקהילה
✿ "בתים חמים" להורים
✿ מפגשי פארקים בשבת לכל המשפחה ועוד ועוד...
מתנדבים אשר הנושא קרוב לליבם ורוצים לתרום מוזמנים להצטרף!
לפרטים נוספים: נעה שהם 052-6554494

ועדות ביחד